Protesta e PD/ Artan Hoxha nxjerr pamjet që nuk u fiksuan nga kamerat: Një gjetje origjinale nga njerëz të talentuar…

0
Protesta e PD/ Artan Hoxha nxjerr pamjet që nuk u fiksuan nga kamerat:

Artan Hoxha ka publikuar një video ku shfaqet flamuri i PD-së  me bisht kazme. “Nuk e di pse me kujtuan hunjte e drurit të maskuar si shkop per mbajtjen e banderolave gjate protestes se 21 janarit…”, shkruan gazetari Hoxha.

Nje gjetje origjinale nga njerez te talentuar…

Nje alamet bisht kazme, i maskuar si bisht flamuri i PD-se, i perdorur nga “permbaruesit  e paqes” gjate betejes se sotme për marrjen e “shtepise se lirise”…

Ne fakt kishte dite qe po rritej çmimi i bishtave te veglave te punes, si kazma, lopata etj, dhe nuk po kuptohej pse ndodhte kjo gje…

Nuk e di pse me kujtuan hunjte e drurit të maskuar si shkop per mbajtjen e banderolave gjate protestes se 21 janarit…..

Artikulli i mëparshëm“Deltakron”/ Zbulohet një tjetër varianti i ri i COVID, regjistrohen 25 rastet e para në këtë shtet
Artikulli i radhës“Pse janë shoqëruar demokratët”? Policia e Shtetit i përgjigjet deklaratave të Gazment Bardhit

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu