U bë nënë për herë të parë, zbulohen emrat që i vuri Eni Vasili binjakeve

0
U bë nënë për herë të parë, zbulohen emrat

Moderatorja shumë e dashur për publikun Eni Vasili është bërë sot nënë për herë të parë  duke sjellë në jetë dy vajza binjake. Lajmi u bë i ditur për “Prive” dhe gjendja shëndetësore e Enit dhe binjakeve është e mirë.

Më herët, moderatorja ka zbuluar edhe emrat e dy vogëlusheve.

“Po, e kemi vendosur dhe i kemi përcaktuar emrat. Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, është shprehur Eni.

Eni nuk e ka mbajtur të fshehtë shtatzaninë gjatë këtyre muajve duke postuar edhe foto me barkun e rrumbullakosur. 

Gjithashtu moderatorja ka qenë mjaft aktive edhe në televizion duke qenë prezente në studion e “Open” çdo javë.

Artikulli i mëparshëmGazetari i njohur paralajmëron arrestimin që do të tronditë politikën shqiptare: Ky është i pari nga peshqit e mëdhenj…
Artikulli i radhësOPEC+ dështon të arrijë një marrëveshje mbi kuotat e prodhimit / Bursa për datën 6 Korrik 2021

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu