Bieta Sulo largohet nga ‘Top Channel’? Moderatorja i surprizon të gjithë, tregon në cilin ekran televiziv do ta shohim në shtator

0
Bieta Sulo largohet nga ‘Top Channel’? Moderatorja i surprizon

Sot përfundoi sezoni i “Ftesë në 5” me moderatoren Bieta Sulo. Përgjatë ditëve të fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se ajo nuk do të jetë më pjesë e “Top Channel”, por si qëndron e vërteta?

Në mbyllje të puntatës finale të sezonit, Bieta u shpreh qartë “Shihemi në Shtator”. Kështu, ajo iu dha fund aludimeve për largimin nga ekrani i “Top Channel.

Moderatorja ka bërë dhe një status në rrjete sociale, ku ka shkruar se do ta shohim sërish në stacionin e “Ftesë në 5”, menjëherë pas pushimeve.

Artikulli i mëparshëmTRONDIT mjeku italian/ Ja detajet e frikshme mbi vaksinën e koronavirusit dhe çfarë shkakton në organizmin e njeriut: Pandemia e organizuar nga…
Artikulli i radhës“Kam video të papublikuara të …”, gazetari i njohur paralajmëron publikimin e pamjeve të rënda

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu