Yuri Kim preferon Shqipërinë, zbulohet se ku po i kalon pushimet (FOTO)

0
Yuri Kim preferon Shqipërinë, zbulohet se ku po i kalon pushimet

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka nisur pushimet. Diplomatja është fotografuar sot në zonën e Jugut të Shqipërisë në fshatin Vuno.

Në foto nuk është asnjë person i njohur apo figurë publike, por janë banorët e zonës që e kanë mirëpritur ambasadoren dhe që ajo me shumë mirësjellje ka zgjedhur të shpenzojë kohë me ta.

Yuri Kim preferon Shqipërinë, zbulohet se ku po i kalon pushimet
Artikulli i mëparshëmVrasja e shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e krimit
Artikulli i radhësUashingtoni dhe Londra akuzojnë Iranin për sulmin e anijes çisternë

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu