I keni parë me kostume serioze në media, publikohen fotot që po qarkullojnë me shpejtësi, si duken ‘të zhveshura’ spikeret e lajmeve shqiptare

0
I keni parë me kostume serioze në media, publikohen fotot që po

Ky sezon veror i ka nxitur vajzat e njohura të ekranit të publikojnë foto të realizuara gjatë ditëve të nxehta në rrjete sociale, ku shfaqen ndryshe nga ç’jemi mësuar ti shohim.

Ola Bruko e News 24, që sezonin e kaluar korri sukses edhe me emisionin e saj të ri “Dola tek Ola”, ka nxjerrë së fundmi një foto me të bijën nga bregdeti i jugut.

Po ashtu, drejtuesja kryesore e lajmeve në RTV Ora, Beti Njuma ka shkuar pak më larg se zakonisht. Rëndom ajo nxjerro foto nga pasioni i saj për të ngjitur malet, por këtë radhë nuk i ka rezistuar tundimit për një foto me bikini.

Ndryshe ka vepruar Bruna Cifliku e cila drejton emisionin kryesor të lajmeve në Euronews dhe këtë vit moderoi edhe emisionin Shock. Ajo kostumin e banjos nuk e ka veshur në rivierën shqiptare por në ujëvarën e Thethit.

I keni parë me kostume serioze në media, publikohen fotot që po
I keni parë me kostume serioze në media, publikohen fotot që po
I keni parë me kostume serioze në media, publikohen fotot që po
Artikulli i mëparshëmSpartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombë”: Presidenti do të përfundojë shumë keq
Artikulli i radhësNuk flini dot rehat nga vapa? Bëni këto dy gjëra çdo natë para gjumit

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu