E mbajti sekret për disa muaj! Në pritje të ëmbë të një vajze, publikohet fotografia e Marina Vjollcës me barkun e rrumbullakosur

0
E mbajti sekret për disa muaj! Në pritje të ëmbë

Faqja e famshme në rrjetin social “Instagram” ‘Vipat e Bllokut’, kanë publikuar një fotografi të moderatores, Marina Vjollca, me barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e publikuar nga ‘Vipat e Bllokut’, që sipas tyre është ajo Marina që mban barkun dhe është duke realizuar një set fotografik. Kjo me siguri do jetë seti i kopertinës për një revistë të njohur në vend, që u konfirmua nga gazetari Eraldo Rexho.

Moderatorja thuhet se është në muajin e katërt të shtatzanisë si dhe është në pritje të një vajze. Ishin mediat ato të cilat zbuluan këtë lajm të bukur.

E mbajti sekret për disa muaj! Në pritje të ëmbë
Artikulli i mëparshëmTjetër aksident në rrugët e vendit/ Përplasen dy mjete, rëndohet trafiku në zonë
Artikulli i radhësRama mban në ankth ministrat dhe deputetët, shtyn pa afat Asamblenë Kombëtare, mbetet e paqartë struktura e qeverisë së re

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu