Çudit reperi i njohur me operacion që ka bërë, në vend të flokëve “mbjell” varëse floriri në kokë

0
Çudit reperi i njohur me operacion që ka bërë, në

Reperi i njohur latin, Dan Sur i ka habitur të gjithë fansat me ndryshimin e fundit që ai ka bërë.

23-vjeçari në një video në TikTok ka thënë se është reperi i parë në histori që ka varëse ari në vend të flokëve, të cilat sipas tij i ka vendosur me anë të një operacioni në skalpin e kokës.

“Ato janë të gjitha të kapur në lëkurën time. Këto janë flokët e mi, flokë floriri, jam i pari në historinë e njerëzimit,” ka thënë ai.

“E vërteta është se doja të bëja diçka ndryshe, duke parë që të gjithë lyenin flokët. Shpresoj që mos më kopjojnë të gjithë tani,” shtoi më tej Sur.

Artikulli i mëparshëmMediat arabe i kushtojnë një artikull takimit të Ramës me princ Faisal Bin Farhan në Shqipëri, çfarë u diskutua në tryezën e kryeministrisë
Artikulli i radhësKa mbjellë flokët apo ka vendosur paruke? Arjan Konomi reagon për herë të parë dhe u jep fund zërave