Tronditet sërish Shqipëria, burri vret bashkëshorten dhe më pas veten

0
Tronditet sërish Shqipëria, burri vret bashkëshorten dhe më

Në fshatin Babunjë, Divjakë, dyshohet se shtetasi H. Rr., 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij, shtetasen F. Rr., 45 vjeçe dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnjë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikulli i mëparshëmDuhet të kesh turp! Përplasja e Spalletit me Allegrin bën xhiron në rrjet
Artikulli i radhësU raportua se lëvizi sot me makinë të re me vlerë 400 mijë euro, vjen përgjigja zyrtare nga Kryeministria: Ja si qëndron e vërteta

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu