Përplasjet në PD/ Arian Curri trondit me deklaratën, tregon çfarë do të ndodhë në dy kuvendet e thirrura nga demokratët

0
Përplasjet në PD/ Arian Curri trondit me deklaratën, tregon

“Këto dy kuvende do prodhojnë viktima”, kështu deklaroi analisti Arjan Curri teksa fliste për situatën e krijuar në PD muajt e fundit.

Siç shpjegoi ai viktimat mund të jenë në kuptimin politik, por mund të ketë dhe më shumë se kaq.

“Këto dy kuvende do prodhojnë viktima. Viktima në kuptimin politik, por mund të ketë dhe më shumë se kaq”, tha Curri.

Artikulli i mëparshëmOBSH thirrje për variantin Omicron të Covid-19: Jo panik, por duhen përgatitje
Artikulli i radhësBeniadës i ndodh incidenti i papritur brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, banorët nxitojnë t’i vijnë në ndihmë (FOTO)

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu