Roland Bejko bën deklaratën e fortë: Sali Berisha i infektuar me Covid në takimet me demokratët

0
Roland Bejko bën deklaratën e fortë: Sali Berisha ka qenë i

Roland Bejko ka hedhur akuza të forta për ish-liderin demokrat Lulzim Berisha, kur tha se pa u shëruar nga Covid 19 ka dalë në takime me demokratët.about:blank

Gjatë debatit të sotëm në emisionin “Open”, ai kërkoi që Berisha të tregojë testin, që vërteton se e ka kaluar koronavirusin. “Që të në e provojë, të na tregojë negativizimin. A e ka certifikatën që është negativ? Ta bëjë publike, sepse sot ka shkuar në Fier dhe Gjirokastër”, tha Bejko.

Artikulli i mëparshëmPica me kanabis, trendi më i ri i ushqimit në Tajlandë
Artikulli i radhësArtan Hoxha zbulon informacionin e bujshëm: Ja plani i gardës nëse Bashës i rrezikohet jeta në 8 janar

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu