Fabio Cannavaro shumë pranë drejtimit të kombëtares së njohur

0

Ish-mbrojtësi i Juventus-it dhe i kombëtares italiane, Fabio Cannavaro është shumë pranë për t’u bërë trajneri i kombëtares polake.

Ai ka kryer një takim me Federatën polake ku sipas mediave ky bisedim për të ardhmen e Polonisë ishte pozitiv.

Gjithçka do të qartësohet ditët në vazhdim.

Artikulli i mëparshëmBerisha dështon, Basha ruan PD-në dhe selinë
Artikulli i radhësKazakistan, kriza e provokuar nga bitcoin që tani kërcënon Kosovën dhe Iranin

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu