Protesta e PD/ Arrestohet Stresi nxjerr foton nga furgoni i policisë

0

Stresi ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një foto ku shihet i rrethuar me forcat e policisë dhe shprehet i shqetësuar për shoqerimin e tij në komisariat.

“Nese kam gjujt me gure keni drejt me vepru po jo kot, une duhet te shoqerohem gjithmone pa bo gjo?”

Stresi është një prej aktivistëve më të flaktë të Partisë Demokratike dhe sa her bëhet fjala për protesta ai qëndron në rradhët e para.

Edhe sot më 8 Janar në një protestë të organizuar nga Sali Berisha, Stresi ka qënë i pranishëm. Edhe pse të shumta kanë qënë arrestimet e tij nëpër tubime të tilla, ai shprehet se kësaj rradhe nuk ka patur diçka për tu shoqëruar në komisariat.

Artikulli i mëparshëmKazakistan, kriza e provokuar nga bitcoin që tani kërcënon Kosovën dhe Iranin
Artikulli i radhësÇfarë do të bëjë SPAK-u për 20 miliardë dollarë firot në 20 vjet ?

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu