Tërmeti godet sërish Shqipërinë/ Ja ku ishte epiqendra

0
Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë shënuar në Shqipëri.

Tërmeti ishte mjaftueshëm për të ngjallur panik dhe për të rikthyer frikën.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë, Vlorë, Fier.  Epiqendra e tërmetit ka qenë në Fllorinë të Greqisë.

Pritet që në vijim të publikohet edhe magnituda dhe epiqendra. Ndërsa sipas të dhënave paraprake, është ndjerë shumë edhe në Greqi dhe vende të tjera të rajonit.

Artikulli i mëparshëmBashkitë, “lëmoshë” nga taksat e përbashkëta me qeverinë/ Si ndahen të ardhurat nga pasuritë e paluajtshme, taksa e automjteve dhe renta minerare
Artikulli i radhësZhdukja e Ervis Martinajt: Klodiana Lala bën paralajmërimin e fortë. Në trekëndëshin Tiranë-Nikël-Fushë Kuqë do të ketë masakër

KOMENTO

Shkruani komentin tuaj
Vendosni emrin tuaj këtu