Zjarri në Lezhë, pallati i rindërtuar nga tërmeti

0

Sistemi elektrik i një pallati të rindërtuar pas tërmetit është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje në Lezhë.

Flakët kanë nisur në bllokun e sistemit elektrik në pallatin që ndodhet në lagjen “Skënderbeg”, duke krijuar panik te banorët, të cilët kanë dalë nga apartamentet e tyre.

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit dhe policia.

Artikulli i mëparshëmIsh-i i Kiara Titos futet sot, në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’/ Loja pritet të nxehet më tej
Artikulli i radhësMbyllet “Noma”, restoranti i shqiptarit ishte më i miri në botë