Postoi video në “Tik Tok” duke bërë “drift” në dëborë, e pëson keq shoferi në Dibër

0

Një person është gjobitur sot në Dibër, pasi kryente  manovra me makinë në zonë të banuar, duke iu rrezikuar jetën këmbësorëve.

Policia bën me dije se drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale E.T., u gjobit me vlerën 40 mijë lekë.

Po ashtu, drejtuesi i mjetit postonte video duke kryer manovrat e rrezikshme në rrjetin social TikTok.

Artikulli i mëparshëmReshjet e borës/ Ja si paraqitet situata në Librazhd dhe Përrenjas, disa zona në Gramsh mbetet në “terr”
Artikulli i radhësPresidenti polak kritikon ekzekutivin e BE-së për bllokim fondesh: Kërkojnë të ndryshojnë qeverisjen e Varshavës