Kaos dhe tension në Kuvend: Artan Hoxha ironizon situatën – Berisha dhe PD përmbysin vetëm karriget, qeveria Rama ende në këmbë

0

Në një foto ku shfaqen socialistët në këmbë pasi kishin mbetur pa karrige, Hoxha shkruan se Berisha ka përmbysur vetëm karriget e deputetëve të “Rilindjes”.

Sipas Hoxhës qeveria e Edi Ramës dhe regjimi ka mbetur në këmbë.

“Karriget e deputetëve të “Rilindjes”, u përmbysën… Tani vetëm qeveria e Edi Ramës dhe regjimi ka mbetur në këmbë! Si i bëhet hallit?”, ka shkruar Hoxha në Facebook.

Artikulli i mëparshëmPërplasjet për tokat te Kepi i Rodonit/ Eksperti zbulon prapaskenat e ndërlikuara: Kaos pronësor dhe konflikte të përherëshme
Artikulli i radhës“Eleni Foureira dhe sfida ndaj racizmit: Si fshehu origjinën Shqiptare në Greqi”