“Po i fut dhe një gotë raki”, banori i BBV bëhet ‘tapë’ dhe i thotë të gjitha: Ruhuni nga unë se kur kam rrahur gruan a e di si më dukeni ju…

0
“Po i fut dhe një gotë raki”, banori i BBV bëhet


Pas përfundimit të ‘Primet’ banorët janë mbledhur të gjithë në darkë ku nuk mungoi as alkooli.

Si duket Klodian Duro nuk e ka mbaitur dot pijen duke shpërthyer në kërcënime dhe duke treguar dhe arsen pse dhunonte partneren.

“Ruhuni nga unë se kur kam rrahur gruan a e di si më dukeni ju. Po i futa dhe një gotë raki.”-janë disa nga fjalët e thëna nga Klodian Duro nën efiktin e alkoolit.

Artikulli i mëparshëmNdalimi i të riut që protestoi për “21 Janarin”, Vasili thirrje Prokurorisë: T’i jepet fund dhunës mafioze të…
Artikulli i radhësEmpowering journalism through legal education: A call to action for enhanced legal awareness