Habit Graciano me deklaratën: S’më flet askush pas daljes nga ‘BBV’

0

Hyrja për herë të dytë e Gracianos në formatin e “BBV3”, bëri zhurmë, ku më shumë zhurmë e rrëmujë bëri loja që Graciano kishte zgjedh të bënte këtë herë.


Sakaq, në një intervistë të zhvilluar ditën e sotme me Argjirën, partneren e tij, dhe Beniadën, Graciano ka folur pak për ekperiencën e tij në format.


Ai është shprehur se ka qenë delja e zezë e këtij sezoni dhe askush nuk flet më me të pas daljes, përveç Rikes, Liamit dhe Endrikut.


“Nuk kam dalë nga vetja pa arsye! Unë jam delja e zezë e këtij sezoni, sepse askush nga banorët nuk më flet!”- është shprehur ai.

Artikulli i mëparshëmBDI: Qeverisja e VMRO-VLEN minon Marrëveshjen e Ohrit
Artikulli i radhësProfesionet e lira në Shqipëri taksohen më tepër krahasuar me shtetet e rajonit