Tregu u “gjësë së gjallë”/ Rama i “blen” Metës deputetin e Shkodrës

0

Edi Rama ka zhvilluar një takim me deputetët e Partisë Socialiste të Shkodrës, ku spikat prezenca e Agron Çelës, i cili deri para pak ditësh ishte deputet i Partisë së Lirisë.

Rama e ka ulur Çelën në krah të tij, duke ia shfaqur publikut si “trofe” që ia ka rrëmbyer kundërshtarit, Ilir Meta.

Çela e bëri kalimin e bujshëm nga PL në PS, duke u gdhirë socialist edhe pse ka luftuar dhe marrë vota kundër Partisë Socialiste, me logon e LSI. Tashmë këto vota, po ia kalon si dhuratë Edi Ramës.

SHKODRA NA BASHKON – Me deputetët e Shkodrës për ecurinë e projekteve zhvillimore të këtij mandati qeverisës me Fondin Shqiptar të Zhvillimit“, shkruan kryeministri.

Artikulli i mëparshëmPërplasje të dhunshme mes ultrasve të Napolit e Romës: 13 km radhë makinash në autostradë e një i plagosur
Artikulli i radhësAlibeaj përjashton nga grupi parlamentar 4 deputetë demokratë