Larg “gojëve të liga”/ Ku janë “arratisur” Elhaida dhe Lediani?

0
Larg paragjykimeve dhe "gojëve të liga"/ Ku janë

Pas përfundimit të “Dancing with the Stars”, Elhaida Dani dhe Ledjan Agalliu kanë vendosur të largohen nga Shqipëria dhe të shijojnë kohë me njëri-tjetrin.

Destinacioni i çiftit të krijuar brenda një spektakli kërcimi është Krocia nga ku Elhaida ka ndarë foto në Instagram me njeriun e saj të zemres.

Pas publikimit të lidhjes së tyre, këngëtarja dhe balerini u përballen me shumë komente negative në rrjet.

Lediani u akuzua se u nda nga e dashura e tij dhe Elhaida u bë shkaku i kësaj ndarjeje.

Por, Lediani tha gjatë DWTS se ndjenja e tyre është reale si dhe theksoi se e shkuara e tij ka mbaruar.

Edhe Elhaida nga ana tjetër, deklaroi se nuk po shkel asnjë kdod moral, por po shijon dashurinë e saj për Ledianin.

Artikulli i mëparshëmAlfred Cako zbulon“qëllimin” e luftës në Ukrainë/ “Synohet depopullimi dhe mikroçipimi”
Artikulli i radhësÇfarë luftërash të reja mund të shpërthejnë këtë vit